Kredyt hipoteczny dla singli

Sprawdź kto oferuje taki kredyt dla singla na preferencyjnych warunkach

Oceń swoją zdolność

Wczoraj i dziś 0 osób sprawdziło czy stać ich na kredyt.

TOP 3 kredytów hipotecznych

Wszystkie formalności załatwisz z nimi od ręki w kilka dni

PKO BP

prowizja 0%

 • Oprocentowanie zmienne i stałe
 • 0% za przeniesienie kredytu
 • RRSO najniższe w Polsce
ZAPYTAJ O KREDYT

Millennium

prowizja 0%

 • Na dowolny cel mieszkaniowy
 • Niska marża za kredyt
 • Szybka decyzja
ZAPYTAJ O KREDYT

PEKAO S.A.

prowizja 0%

 • Marża od 1,84%
 • Wartość nieruchomości do 90%
 • Najlepszy kredyt 2022
ZAPYTAJ O KREDYT

Kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom

Zamawiając taki kredyt online oszczędzasz czas i pieniądze.

benefit1

Kredyt hipoteczny jest jednym z lepszych sposobów na spełnienie swego marzenia w postaci kupna domu czy też mieszkania. Również banki starają się pomóc swoim klientom poprzez uatrakcyjnianie swoich ofert i coraz łatwiejsze udostępnianie ich swoim klientom.

benefit2

Pamiętać jednak należy, że kredyt hipoteczny wciąż pozostaje poważnym zobowiązaniem na wiele lat. Fakt otrzymania lub nieotrzymania takiego kredytu zależy w głównej mierze od tego, jakie dochody osiągamy. Oczywiście im wyższe, tym większa szansa na spełnienie marzeń.

benefit3

Banki stosują jeszcze inne zabezpieczenia przy udzielaniu kredytów, a ich oferty różnią się od siebie, czasem w sposób bardzo znaczący. Jeśli jednak zależy ci na czasie, bo jak wiadomo, czas to pieniądz polecamy drugi wariant w postaci doradcy kredytowego Expander.

Kredyt dla singla na mieszkanie lub dom

Czy przeciętny singiel ma się w Polsce lepiej, jeśli chodzi o poziom życia, niż osoba żyjąca w związku partnerskim? Czy łatwiej utrzymać się, będąc samemu czy jednak dzieląc budżet ze współmałżonkiem?

Wydatków zapewne mają więcej młode rodziny, jednak należy pamiętać, że przychody też są podwójne, więc koszt utrzymania wydaje się być niższy.
W Polsce żyje kilka milionów osób samotnych, o nich pamiętają banki, proponując między innymi kredyt hipoteczny dla singli. Są one osiągalne, mimo pewnych wymogów ze strony banku, dla przeciętnie zarabiającej osoby, która samodzielnie chce zaciągnąć kredyt.

Dla banków nie ma znaczenia stan cywilny klienta, a jedynie dochód, jaki uzyskuje. Dochody małżeństw sumuje się, stąd pewnie nieco łatwiej zaciągnąć im kredyt, jednak osoby samotne, które osiągają zadowalający dla banku próg dochodu, również bez problemu taki kredyt otrzymają. Zanim jednak zdecydują się na ten krok, korzystnie dla nich jest zorientować się w propozycjach konkretnych banków.

Gdzie szukać kredyt dla singla?

Przykładem może być kalkulator hipoteczny PKO BP, dzięki któremu można przeanalizować warunki kredytów, dopasować je do potrzeb kredytobiorcy, wybrać dla siebie optymalną opcję, która pozwoli na spłatę rat bez nadwyrężania swoich możliwości finansowych.
Symulacja kredytu hipotecznego jest niejako naszym doradcą, pozwala przewidzieć wysokość rat, oprocentowania, poniesionych dodatkowych kosztów związanych z przydzieleniem kredytu a w rezultacie pomoże podjąć decyzję o zapożyczeniu się w konkretnym banku.

Planujesz zakup domu ale niestety nie stać Cię aby wyłożyć całą kwotę z własnej kieszeni? Idealnie sprawdzi się tutaj kredyt hipoteczny dzięki, któremu zrealizujemy swoje niedoścignione marzenia szybciej niż byśmy się tego spodziewali.
Jednak nie zawsze mamy rozeznanie w kredytach i nie orientujemy się jakie w nim tkwią haczyki. Telewizja nam zawsze wszystko pięknie i zachęcająco przedstawi lecz nieraz realia są zupełnie inne. W internecie można znaleźć coś takiego jak porównywarka kredytów hipotecznych co jest bardzo faja i przydatną rzeczą.

W tym miejscu wyskoczą nam wszystkie oferty banków z istniejącymi kredytami hipotecznymi od najtańszych do najdroższych. Dzięki temu będziemy mieć rozeznanie i porównanie większej ilości ofert w kilku banków.

Kredyt hipoteczny można wziąć na dowolny cel lecz warunkiem jest to, ze zakupiony za te pieniądze dom czy samochód idzie pod zastaw. Dopóki nie spłacimy naszego zadłużenia to teoretycznie jest to własnością placówki finansowej w, której zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny.


PKO BP

prowizja 0%

 • Oprocentowanie zmienne i stałe
 • 0% za przeniesienie kredytu
 • RRSO najniższe w Polsce
ZAPYTAJ O KREDYT

Millennium

prowizja 0%

 • Na dowolny cel mieszkaniowy
 • Niska marża za kredyt
 • Szybka decyzja
ZAPYTAJ O KREDYT

PEKAO S.A.

prowizja 0%

 • Marża od 1,84%
 • Wartość nieruchomości do 90%
 • Najlepszy kredyt 2022
ZAPYTAJ O KREDYT


Porównuj kredyty nim zamówisz

Porównanie kredytów hipotecznych jest według Nas niezbędne przy wyborze tego najwygodniejszego dla nas kredytu. Obecnie większość umów dotyczących kredytów hipotecznych podpisywana jest za pośrednictwem Expander - który jest liderem jeśli chodzi o doradców kredytowych na terenie Polski.
Placówka ta ma bardzo dobre opinie na rynku finansowym co przekłada się na ilość przyznanych kredytów ale też na ilość pozytywnych opinii o tym doradcy kredytowym.

Drugie miejsce zajmuje PKO Bank Polski, potem Citi Bank oraz Millenium.

Osoba ubiegająca się o kredyt dla singli z dopłatą z budżetu nie może być właścicielem innego mieszkania, nie dotyczy to jednak mieszkań pozyskanych poprzez spadek. Innym ograniczeniem jest metraż mieszkania, czy też domu. Dlatego jeśli szukamy akurat takiego kredytu to należy wcześniej umówić się z doradcą i porozmawiać o tym czy w ogóle mamy szansę na taki kredyt mieszkaniowy.

Poszukując oferty dla singla czyli dla Nas powinniśmy wykorzystać kalkulator kredytowy hipoteczny, które obliczy nam na podstawie osiąganych dochodów jakiej wysokości kredyt możemy otrzymać.
Każdy klient banku liczy na tani kredyt hipoteczny, jednak tani kredyt może okazać się bardzo drogi.

Wszystko przez ukryte opłaty i brak rzetelnej informacji na ich temat. Prowizje, ubezpieczenia, dodatkowe wymagania, w tym wszystkim jest ukryty zysk banku, co sprawia, że tani kredy hipoteczny zamienia się w bardzo kosztowną pożyczkę na całe życie.
Kredyt hipoteczny kalkulator zdolności to sprawdzone i przede wszystkim niezależne narzędzie, które pomoże wybrać nam ofertę kredytu hipotecznego na który nas na pewno stać.

Najtańszy kredyt hipoteczny dla singla to przede wszystkim taki, który jesteśmy w stanie spłacić przez kilkadziesiąt lat bez większych problemów. Pamiętajmy o tym fakcie, gdy będziemy zamawiać kredyt hipoteczny przez internet czyli nasze największe zobowiązanie w życiu.


Skorzystaj z pomocy doradcy

Zupełnie za darmo poprowadzi Cię przez cały proces załatwiania kredytu

Expander

Doradca Expander

Nie musisz już męczyć się w bloku z hałaśliwymi sąsiadami u boku! Możesz postarać się o kredyt na kupno swojego mieszkania. Kiedy zaczniesz studiować oferty banków, odkryjesz, że można łatwo pogubić się w ich gąszczu. Jeśli dodatkowo liczysz na dopłatę państwa do swojego kredytu, masz dwa wyjścia: stać się prawdziwym ekspertem od kredytów po przestudiowaniu wszystkiego, co o nich napisano, lub poradzić się profesjonalnych doradców finansowych - jak na przykład expander.pl który szybko pomoże załatwić Ci najkorzystniejszy kredyt hipoteczny online.

Lendi

Doradcy Lendi

Jeśli nie jesteś pewien, jaki bank wybrać, możesz zwrócić się do niezależnych doradców finansowych, którzy przeanalizują wszystkie oferty za ciebie.
Będziesz miał wówczas pewność, że wybierzesz kredyt w sposób fachowy i bezpieczny dla twojej kieszeni. Profesjonalny doradca finansowy z lendi.pl wybierze dla ciebie najkorzystniejszą walutę, czas spłaty i wysokość raty.
Warto oddać się w ręce tego doradcy kredytowego który pomoże obliczyć zdolność kredytową w kilka minut i poda najlepsze rozwiązanie na tacy!

Opinie naszych klientów

To jak szybko pomagają załatwić kredyt hipoteczny dla singla w Expanderze to szok. I na dodatek prowadzą Cię jak za rękę przy całym procesie.

Beata F

Serwis polecił mi kolega i w 10 dni miałem udzielony kredyt w PKO BP - szok i nie dowierzanie. Szczerze polecam ten serwis dalej.
Polecam.

Marcin SAP

Kredyt zamówiłem w millennium Banku z tej strony i dodatkowo w promocji co mnie tylko dodatkowo ucieszyło. Cały proces - szybko i przyjemnie - ale dochody miałem duże więc wszędzie było by pewnie szybko.

Musisz mieć świadomość

Każdy kredyt hipoteczny ba jedną bardzo ważną cechę - RRSO - i na to oraz na marżę banku należy zwrócić szczególną uwagę - wnioskując o niego.
Warto dokładnie przed podpisaniem umowy kredytowej sprawdzić czy mamy w niej wynegocjowaną marżę i oprocentowanie kredytu.