Kredyt na dokończenie budowy domu

Sprawdź kto oferuje najlepszy taki kredyt na wykończenie domu

Oceń swoją zdolność

Wczoraj i dziś 0 osób sprawdziło czy stać ich na kredyt.

TOP 3 kredytów hipotecznych

Wszystkie formalności załatwisz z nimi od ręki w kilka dni

PKO BP

prowizja 0%

 • Oprocentowanie zmienne i stałe
 • 0% za przeniesienie kredytu
 • RRSO najniższe w Polsce
ZAPYTAJ O KREDYT

Millennium

prowizja 0%

 • Na dowolny cel mieszkaniowy
 • Niska marża za kredyt
 • Szybka decyzja
ZAPYTAJ O KREDYT

PEKAO S.A.

prowizja 0%

 • Marża od 1,84%
 • Wartość nieruchomości do 90%
 • Najlepszy kredyt 2022
ZAPYTAJ O KREDYT

Kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom

Zamawiając taki kredyt online oszczędzasz czas i pieniądze.

benefit1

Kredyt hipoteczny jest jednym z lepszych sposobów na spełnienie swego marzenia w postaci kupna domu czy też mieszkania. Również banki starają się pomóc swoim klientom poprzez uatrakcyjnianie swoich ofert i coraz łatwiejsze udostępnianie ich swoim klientom.

benefit2

Pamiętać jednak należy, że kredyt hipoteczny wciąż pozostaje poważnym zobowiązaniem na wiele lat. Fakt otrzymania lub nieotrzymania takiego kredytu zależy w głównej mierze od tego, jakie dochody osiągamy. Oczywiście im wyższe, tym większa szansa na spełnienie marzeń.

benefit3

Banki stosują jeszcze inne zabezpieczenia przy udzielaniu kredytów, a ich oferty różnią się od siebie, czasem w sposób bardzo znaczący. Jeśli jednak zależy ci na czasie, bo jak wiadomo, czas to pieniądz polecamy drugi wariant w postaci doradcy kredytowego Expander.

Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy

Hipoteka – rzecz o której każdy marzy odkąd tylko osiągnęliśmy dorosłość. Ciężko tylko cieszyć się swoim mieszkaniem kiedy nie posiadamy swoich pieniędzy.
Wybranie banków którym złożymy wniosek o kredyt hipoteczny nie jest łatwe. Ale wśród banków jest wiele wiodących banków, które z pewnością spełnią wszelkie wasze oczekiwania względem kredytu hipotecznego.

Niskie utrzymanie kredytu hipotecznego równe jest około 9 %. Banki, które oferują takowe oprocentowanie to między innymi Deutsche Bank , Bank Polski PKO , ING Bank oraz Millenium Bank. W takiej sytuacji miesięczny koszt wynosi około 1500 złotych, gdzie okres pożyczki wynosi około 30 lat.

Wysokie oprocentowanie w instytucjach finansowych sięga 8% co nie jest korzystną ofertą. Takowymi kosztami może się pochwalić Alior Bank z funduszem, Raiffeisen Bank i wiele innych. Czasami banki łączą kredyty z funduszami albo zabezpieczeniami a to wcale nie jest droższe.

Kredyt na budowę

Zastanówmy się więc co tak naprawdę jest nam przydatne. Kredyt hipoteczny niekiedy będzie wysoko oprocentowany i połączony z innym innym produktem lub ubezpieczeniem. Jednak skupmy się na samym kredycie hipotecznym. Kredyt nie tylko przeznaczony jest na zakup nowego mieszkania, czy też domu.
Kredyt na dokończenie budowy domu lub wykończenie domu to również kredyt hipoteczny. Czasami remont mieszkania nie kosztuje nas mało. Warto zatem wiedzieć jaki produkt bankowy będzie dla nas pomocny w takiej właśnie sytuacji.

Wybierając kredyt hipoteczny warto też sprawdzić, czy jest to kredyt hipoteczny z wakacjami kredytowymi. Co to znaczy? Jeśli nie będziemy mieć chwilowo pieniędzy, możemy liczyć na przesunięcie raty o miesiąc lub dwa (tutaj wszystko dokładnie zależy od tego co zaproponuje nam bank). Widzimy więc, że szczegóły zapisane w umowie kredytowej są czasem niezwykle ważne.
Podobnie jest z ubezpieczeniami na wypadek hospitalizacji czy też utraty pracy.


Kalkulator kredytowy

Jeśli chcemy dokładnie zobaczyć jak może wyglądać nasz kredyt zobaczmy czym jest kalkulator kredytu PKO BP lub kalkulator innego banku – dzięki temu dokładnie zapoznamy się z ceną kredytu.

Co pokaże nam takie narzędzie? Przede wszystkim jaki będzie miesięczny koszt raty wybranego kredytu, wskaże nam oprocentowanie rzeczywiste, ubezpieczenia – tak zobaczymy, który kredyt będzie nas mniej kosztował i dlaczego. Kilka kroków i będziemy dokładnie wiedzieć jaki wybrać kredyt i z jakiego powodu. Dzisiaj każdy bank ma w swojej ofercie ciekawe kredyty hipoteczne- dlatego nie warto kończyć na zapoznaniu się z ofertą jednego banku.

Warunki kredytu na budowę domu

Każdego dnia w Polsce tysiące klientów zastanawia się nad tym, jakie są faktyczne warunki przyznania kredytu hipotecznego. Czy w ogóle opłaca się takie przedsięwzięcie? Czy to ma swoje uzasadnienie ekonomiczne?
Pytanie to zadaje sobie również coraz więcej Polaków, którzy przybywają do Polski z wieloletniej emigracji.

Zamierzają oni spełnić swoje marzenia w Polsce, a takim marzeniem niejednokrotnie jest budowa domu na kredyt. Oczywiście nie jest to taka prosta sprawa, gdyż wymaga ona odpowiednich nakładów finansowych, a te mogą być zaczerpnięte chociażby z odpowiedniej pożyczki zaciągniętej w banku.

Jednak w przypadku takiego rozwiązania należy pamiętać, że istnieje coś takiego jak prowizja od kredytu hipotecznego.
Jest na istotnym elementem kosztów ponoszonych przez klienta i musi być brana pod uwagę przy podliczaniu wszelkich kosztów z tym związanych. Oczywiście jeśli weźmiemy pod rozwagę warunki przyznania kredytu hipotecznego musimy pamiętać, że w zakres tych warunków wchodzą również takie kwestie jak wspomniana prowizja od kredytu hipotecznego.

Czytać i czytać

Należy więc dokładnie wczytać się we wszelkie warunki umowy oraz wszelkie załączniki do danej umowy, gdyż powinny tam być wykazane wszelkie związane z kredytem koszty, prowizje i inne opłaty manipulacyjne, które są niezwykle istotne w budżecie kredytobiorcy.

Nie należy się jednak tego bać, budowa domu na kredyt czy kredyt na dokończenie budowy domu wcale nie musi być czymś przerażającym, po prostu należy pamiętać o dopełnieniu kilku czynności i formalności, a później wszystko stanie się dla nasz jasne, czyste i przejrzyste. I nikt nie zaskoczy nas niespodziewanymi zapisami, czy kosztami, o których z własnej winy wcześniej nie wiedzieliśmy.

Dlatego, drodzy klienci banków, czytajcie dokładnie wszelkie dokumenty, jakie otrzymujecie wraz z umową kredytową.


PKO BP

prowizja 0%

 • Oprocentowanie zmienne i stałe
 • 0% za przeniesienie kredytu
 • RRSO najniższe w Polsce
ZAPYTAJ O KREDYT

Millennium

prowizja 0%

 • Na dowolny cel mieszkaniowy
 • Niska marża za kredyt
 • Szybka decyzja
ZAPYTAJ O KREDYT

PEKAO S.A.

prowizja 0%

 • Marża od 1,84%
 • Wartość nieruchomości do 90%
 • Najlepszy kredyt 2022
ZAPYTAJ O KREDYT

Skorzystaj z pomocy doradcy

Zupełnie za darmo poprowadzi Cię przez cały proces załatwiania kredytu

Expander

Doradca Expander

Nie musisz już męczyć się w bloku z hałaśliwymi sąsiadami u boku! Możesz postarać się o kredyt na kupno swojego mieszkania. Kiedy zaczniesz studiować oferty banków, odkryjesz, że można łatwo pogubić się w ich gąszczu. Jeśli dodatkowo liczysz na dopłatę państwa do swojego kredytu, masz dwa wyjścia: stać się prawdziwym ekspertem od kredytów po przestudiowaniu wszystkiego, co o nich napisano, lub poradzić się profesjonalnych doradców finansowych - jak na przykład expander.pl który szybko pomoże załatwić Ci najkorzystniejszy kredyt hipoteczny online.

Lendi

Doradcy Lendi

Jeśli nie jesteś pewien, jaki bank wybrać, możesz zwrócić się do niezależnych doradców finansowych, którzy przeanalizują wszystkie oferty za ciebie.
Będziesz miał wówczas pewność, że wybierzesz kredyt w sposób fachowy i bezpieczny dla twojej kieszeni. Profesjonalny doradca finansowy z lendi.pl wybierze dla ciebie najkorzystniejszą walutę, czas spłaty i wysokość raty.
Warto oddać się w ręce tego doradcy kredytowego który pomoże obliczyć zdolność kredytową w kilka minut i poda najlepsze rozwiązanie na tacy!

Opinie naszych klientów

To jak szybko pomagają załatwić kredyt hipoteczny dla singla w Expanderze to szok. I na dodatek prowadzą Cię jak za rękę przy całym procesie.

Beata F

Serwis polecił mi kolega i w 10 dni miałem udzielony kredyt w PKO BP - szok i nie dowierzanie. Szczerze polecam ten serwis dalej.
Polecam.

Marcin SAP

Kredyt zamówiłem w millennium Banku z tej strony i dodatkowo w promocji co mnie tylko dodatkowo ucieszyło. Cały proces - szybko i przyjemnie - ale dochody miałem duże więc wszędzie było by pewnie szybko.

Musisz mieć świadomość

Każdy kredyt hipoteczny ba jedną bardzo ważną cechę - RRSO - i na to oraz na marżę banku należy zwrócić szczególną uwagę - wnioskując o niego.
Warto dokładnie przed podpisaniem umowy kredytowej sprawdzić czy mamy w niej wynegocjowaną marżę i oprocentowanie kredytu.